biuro@jamat-przewierty.pl
32-014 Brzezie 444

PrzewiertyJamat – przewierty, przewierty sterowane, przekopy pod drogami, przeciski

12 września, 2019
https://jamat-przewierty.pl/wp-content/uploads/2019/09/technologiablog4-1.jpg

Jamat – przewierty sterowane  – przewierty, przewierty sterowane, przekopy pod drogami, przeciski

Przedsiębiorstwo Jamat zaprasza do współpracy wszystkich poszukujących profesjonalnej pomocy z zakresu przecisków i przewiertów pod różnymi przeszkodami, udrażniania instalacji kanalizacyjnych czy wykonywania robót ziemnych.

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, wiedzę oraz doświadczenie. Osobiste zaangażowanie w każde zlecenie to gwarancja Państwa zadowolenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Jamat – przewierty sterowane– przewierty, przewierty sterowane, przekopy pod drogami

Jamat Przewierty Sterowane to przedsiębiorstwo, które od lat zajmuje się realizacją zleceń z zakresu przecisków i przewiertów pod przeszkodami terenowymi. Jest to główny ale nie jedyny profil naszej działalności. Z zakresu zabiegów na sieciach sanitarnych zajmujemy się również asenizacją. Jamat przewierty sterowane to gwarancja profesjonalnego wykonania robót ziemnych, wykopów np. pod fundamenty, przygotowania terenu pod budowę parkingów czy rekultywacji i melioracji.

  • Przewierty,
  • Przewierty sterowane,
  • Przeciski,
  • Usługi koparko-ładowarką

Jamat – przewierty sterowane – Kraków, Wieliczka,Tarnów, Rzeszów, Katowice, Kielce i inne

Przedsiębiorstwo, które od lat zajmuje się realizacją zleceń z zakresu przecisków oraz przewiertów pod przeszkodami terenowymi.